česky  english

Bankovní reference

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
pobočka Brno
Lidická 59, 602 00 Brno
Tel.: +420 22 111 4015
Fax: +420 22 115 4002
OK mont - STM, spol. s r.o.
Ing. Jaroslav Kejduš
a Ing. Luděk Nejedlý, jednatelé
Drážní 7
627 00 Brno
V Brně dne 30. listopadu 2007

Věc: Bankovní reference

Společnost: OK mont - STM, spol. s r.o.
Sídlo : Drážní 7
627 00 Brno
IČO: 15529827

Společnost OK mont - STM, spol. s r.o. je dlouhodobým klientem naší banky a řadíme jej mezi TOP klientelu v rámci regionu Jižní Morava. Klient má u nás vedeny účty již od roku 1995. V současné době je to CZK účet, EUR účet a GBP účet. Zůstatky těchto účtů se pohybují v kladných hodnotách. Veškeré své závazky vůči naší bance plní klient vždy řádně a včas.

Společnost OK mont - STM, spol. s r.o. považujeme za spolehlivého a důvěryhodného obchodního partnera. Díky své dobré bonitě je firma již dlouhodobě úvěrovým klientem naší banky. V rámci provozního financování je naše banka připravena vystavovat za klienta bankovní záruky (např. záruky za nabídku, za zálohu, za splnění smlouvy a za zádržné). V souladu s uzavřenou úvěrovou smlouvou klientovi umožňujeme čerpat úvěr až do výše 30.000.000,- CZK a to ve formě kontokorentu na běžném účtu nebo revolvingových tranží.

Toto sdělení má nezávazný charakter a UniCredit Bank Czech Republic, a.s. neručí za jeho případné zneužití. Informace poskytujeme na žádost klienta a bez jakékoliv zodpovědnosti z naší strany.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s Ing. Radovan Macka
vedoucí týmu
Regionální centrum firemní klientely
Jižní Morava II Pobočka
Brno
Ing. Tomáš Pokorný
poradce firemních zákazníků
Regionální centrum firemní klientely Jižní Morava II
Pobočka Brno

 

Originální dokument - pro zvětšení klikněte